Видача проїзних на ЖОВТЕНЬ!!!

Увага! Видача проїзних на ЖОВТЕНЬ відбудеться:

Середа 30.09 з 14:00-17:00
Четвер 01.10 з 15:00-16:30

Видача відбудеться в профкомі студентів НМУ (морф корпус 4 поверх, кафедра філософії)

Для отримання проїзних необхідно пред'явити студентський або паспорт

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ЗАБРАТИ ПРОЇЗНІ У ІНШИЙ ДЕНЬ ЧИ ЧАС ДЗВОНІТЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ , ЩО ВКАЗАНИЙ НИЖЧЕ

Дотримуйтесь черги та поважайте один(на) одного(одну)

З запитаннями звертатись за телефоном:
+ 38 063 979 06 37 Соколенко Саша
+ 38 093 350 72 20 Ломага Юра

Коментарі

Чи може профком посприяти у прискоренні видачі студентських квитків студентам І курсу? Без цього квитка діти не можуть скористатися своїм законним правом 50% знижки на проїзд у потягах. Ще й у метро зупиняють та просять довести, що вони дійсно студенти і можуть користуватися студентським проїздним.
Оцінити: 
0
Слушне звернення! Тримаємо на контролі! Але як і в інших університетах, вимушені були провести тендер щодо формату студентських... Тендер провели. Скоро мають надрукувати. Точну дату сказати не можу, але постараюсь дізнатись. Дякую!
Оцінити: 
Доброго дня! Хотілося б дізнатися про результати мого запиту щодо студентських квитків. Чи вдалося Вам дізнатися щось конкретне з цього питання? І щодо інших університетів, у більшості з них студенти вже отримали їх, у деяких, ще,навіть, на посвяті.
Оцінити: 
0
Чому ігноруєте звернення стосовно студентських квитків? Коли студенти їх отримають?
Оцінити: 
0
Чому до сьогодні студенти 1 курсу не отримали сьудентські квиьки ,це порушення прав студентів?
Оцінити: 
0
Виставити претензію не можемо, не має підстави... Тобто ніде не написано що це обов'язок університету видати 1 вересня. Але по людським міркам - це порушення прав! Бо студенти не можуть купити квитки на поїзд зі знижкою і ще багато привілегій отримати. Завтра буду в ректораті та буду вимагати офіційної відповіді коли будуть готові!!!
Оцінити: 
Раніше відповідали що пізно тендер провели того затримка. Вже мали б бути, скоріш за все затримка через перевірку МОЗУ... Зараз все призупинилося, навіть стипендію ще не виплатили...
Оцінити: 
А на рахунок ігнорування! Даруйте, я не бачу всіх коментарів... Як і інші. І не завжди через секунду можемо відповісти на комент (звернення)... Надалі, пишіть на пошту, зокрема я перевіряю кожен день по декілька разів та на всі листи відповідаю! Дякую за розуміння!)
Оцінити: 
4
Щиро дякуємо за розуміння!!! Чекаємо конкретної відповіді з нетерпінням!!!
Оцінити: 
5
Хотілося б дізнатися офіційної відповіді ректорату з приводу видачі студентських квитків. Ви обіцяли звернутися з даним питанням. Що Вам відповіли???
Оцінити: 
0
Дійсно, коли будуть квитки??? НМУ один навчальний заклад, який не поселив першокурсників у гуртожитки. Батьки повинні платити по 1500-2500 тисячі за місяць проживання в інших місцях, ще й не можуть діти скористатся правом їздити в поїздах з 50% знижкою. Що за відношення? Хіба немає людини, яка займається цією справою, щоб дізнатися щось конкретне. Одні відмовки. Дайте відповідь на запитання!!!!!!!
Оцінити: 
0
Як добре, що є на що звертути, на перевірку МОЗУ. То тендер пізно провели. А чому? Тепер перевірка. Підриваєте імідж навчального закладу, панове, таким відношенням до студентів.
Оцінити: 
0
Власій,доброго вечора підкажіть,будь ласка хто конкретно в ректораті відповідає за учнівські квитки?
Оцінити: 
0
Був у всіх підрозділах які мають відношення до студентських квитків. Конкретної відповіді отримати не зміг. Профком написав листа Амосовій К. М., сьогодні при особистій зустрічі Катерина Миколаївна підтвердила що втрутиться в цей процес якнайскоріше; пришвидшить процес, а також дасть офіційну відповідь надасть на оф сторінці НМУ
Оцінити: 
Будемо сподіватися,інакше потрібно буде звертатися зі скаргою до міністерства освіти та науки
Оцінити: 
0
Тепер, зрозуміло, що, головне, в нашій країні не мовчати. Вже й квитки у дітей на руках. Щиро дякуємо профком у прискоренні вирішення цього питання. А то б ми ще довго чекали.
Оцінити: 
0
Це після втручання ректора справа пришвидшилася) Ректор не може все контролювати як і ми. Але якщо ніхто не буде говорити що є проблема з якимось процесом - вона не вирішиться!!! Тому звертайтесь до Профкому, ми раді допомогти)
Оцінити: