Як відзначали Міжнародний день прав людини студенти НМУ| День прав від Профкому НМУ

   З нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини у нашому університеті 8 грудня стартував «Тиждень прав людини», у організації якого брали участь й активісти Профкому студентів НМУ ім. О.О.Богомольця.

   За ініціативи колективу Комісії соціально-правового захисту 11 грудня відбувся пізнавальний захід для всіх майбутніх лікарів - «День прав від Профкому НМУ». Активістам Профкому вдалося організували 3-х годинний лекторій, завдяки: Володію Максиму Олександровичу – заступнику декана медичного факультету №4 й по-сумісництву колишньому Голові Профкому НМУ, який і прочитав перші 2 лекції, та Ружанському Тарасу Анатолійовичу – Голові Профбюро медичного факультету №4 й теперішньому В.О. голови Комісії соціально-правового захисту.

   З 15.45 до 19.00 тривала одна з головних подій грудня, яка включала в себе 3 лекції, на яких студенти дізналися чимало корисної інформації про медичну реформу: її «+» та «-»; відповідальності лікаря: як діяти в тій чи іншій ситуації та все про пільгові категорії й соціальні виплати від вище згаданих лекторів. По закінченню кожної лекції проводилися конкурси та велися дискусії серед допитливих студентів. Найбільш активним та уважним були вручені чашки та блокноти з логотипом Профкому НМУ. Також кожен учасник заходу мав можливість після офіційної частини сфотографуватися з хештегом «#соцзахист» та обговорити з друзями та лекторами важливі питання за кава-брейком.

   Під кінець організатори запросили всіх бажаючих зробити спільне фото та подякували лекторам, вручившии їм чашки та блокноти з логотипом Профкому НМУ.

   Заступник Голови комісії соціально-правового захисту – Іщенко Світлана після лекторію поділилася своїми враженнями: «Мені дуже приємно було побачити, хоч і небагато, але все ж свідомих людей, які переймаються своїм майбутнім і бажають знати більшого. Спостерігати, як протягом години-півтори студенти із запалом в очах слухали лектора та задавали йому питання. Та й рідко коли зустрінеш, що о 18.10 твої ровесники вимагають читання ще одної, останньої лекції… Дивлячись на таку картину зі сторони, ти розумієш, що недаремно доклав сил і організував саме такий захід! Думаю, відзначення Міжнародного дня прав людини ввійде в традицію університету, і 10 грудня 2018 року ми знову зберемося, щоби здобути нові знання у сфері медичного права».

   Не будьте байдужими до себе. Пам’ятайте, що знання своїх прав та обов’язків є потребою кожного, адже у житті трапляється чимало ситуацій у яких вони знадобляться.

 

Коментарі