Вирощування мальви з насіння

Робиться це навесні, в квітні-травні, після пізніх заморозків. У ґрунті роблять невеликі ямки до 3 см у глибину і в кожну кладуть по 2-3 насінини. Залежно від того, який сорт мальви ви садите, відстань між сіянцями повинна бути від 25 до 50 см. Ямку засипають, землю приминають і зволожують.

Коли можна сіяти мальву?

При цьому слід пам'ятати, що саджанці багаторічних або дворічних сортів необхідно висаджувати в сад лише в серпні або вересні. Висів насіння дволітників і багаторічників можна проводити безпосередньо у відкритий грунт. Зробити це слід у весняний час з квітня по травень, коли мине загроза заморозків. Кеш

Як зібрати насіння мальви?

Мальва, наперстянка, дельфініум, левиний зів, кларкия, коров'як — особливість цієї групи в тому, що коли їх верхня частина ще цвіте, нижня вже зав'язує плоди. Тому коли почнуть розтріскуватися плоди в нижній частині квітконоса, верхню, зелену його частину, потрібно зрізати.

Що роблять з квіток мальви?

Мальви в Україні ростуть і в дикому стані, в лісах, лісосмугах, на узбіччях доріг. Вони мають білий або блідо-рожевий колір, іноді використовуються як кормові рослини. Відваром дикої мальви лікують бронхіти, кашлі, роблять примочки. З культурних мальв темного кольору робили природні барвники.

Мальви: посадка й догляд у відкритому ґрунті, властивості
Найбільш відомий і стародавній представник роду – мальва лісова, рослина з прямим, лежачим або висхідним стеблом заввишки 30-120 см, спочатку пухнастим і волосистим, а потім голим. Листя мальви серцеподібне, округле, надрізане або п’яти-семилопатеве, опушене, черешкове. …