Чим підгодувати жимолість після збирання ягід

По закінчення цього часу дерево треба підгодовувати. Ранньою весною, коли рослина прокидається – вносять азот, а коли ягоди зібрані – фосфор і калій. Для приготування поживного розчину для жимолості знадобиться на 10 літрів води додати 15 грам сірчистого калію стільки ж суперфосфату.30 черв. 2020 р.

Як доглядати за жимолостю?

Посадка й догляд за жимолостю Ґрунт: пухкі, дреновані, не дуже вологі й не дуже бідні ґрунти. Полив: 2-3 рази за сезон і тільки в сильну спеку, витрата води – від 8 до 10 л на кожен кущ. Підживлення: якщо в яму при посадці вносилися добрива, перші два роки рослині підживлення будуть не потрібні.

Як підживлювати жимолость?

Третій раз за сезон необхідно підгодувати жимолость після врожаю, на початку липня, і складається ця літнє підживлення з розчину нітрофоски або нітроамофоски в пропорції 25-30 г на 10 літрів води або з розчину гноївки (1: 4), розведеної в 10 літрах води .

Як швидко росте жимолость?

Ягоди жимолості синьої найперші в сезоні, дозрівають вже в травні (раніше полуниці!), Навіть на 6 тижнів раніше плодів американської лохини. Кущі плодоносять щороку і їх врожайність підвищується до 15-річного віку. Дворічні саджанці жимолості починають плодоносити на 2-3 рік після посадки.

Як доглядати за жимолостю після збору врожаю
Основна обробка жимолості від хвороб проводиться ранньою весною, до того як кущ «пішов» в ріст, шкідники можуть нападати і влітку, а це означає, …