Чому сохне садова суниця

Полуниця любить воду. Тому, часта причина засихання куща в період плодоношення – це недолік вологи. Особливо, якщо літо видалося спекотним і без дощів. В період зав'язування плодів полив потрібно максимально збільшити.

Де краще садити садову суницю?

Вважається, що суниця (полуниця) добре росте на глині. Це не так, їй більше до смаку чорноземи або легкі ґрунти. Просто на них посадки треба поливати трохи частіше. Кислотність повинна бути не нижче 5,5-6,5 рН.

Для чого корисна суниця?

Плоди суниці збуджують апетит, поліпшують травлення, виявляють легку сечогінну, потогінну й жовчогінну дію. Мають також бактерицидні та протизапальні властивості. Корисно вживати ягоди суниці, особливо свіжі, при діабеті та захворюваннях щитоподібної залози.

Хто їсть суниці?

Встановлено, що суницю садову можуть пошкоджувати понад 160 видів шкідників. Головними серед них є хрущі, личинки коваликів — дротяники, вовчок (капустянка), довгоносики, кліщі, нематоди, слимаки. Найбільшої шкідливості суниці завдають стеблова і сунична нематоди, а також й деякі інші карантинні види.

Садова суниця в народній медицині: лікування та рецепти
Садова суниця — це багаторічна трав’яниста рослина, яка має дуже смачні і соковиті плоди. Ягоди містять безліч корисних речовин, наприклад амінокислоти, органічні …