Де знаходиться кон'юнктивальний мішок ока?

Кон'юнктивальний мішок – це простір між очним яблуком, а також верхнім та нижнім віком. Передньою стінкою у кон'юнктивального мішка служать повіки, задньою – кон'юнктива очного яблука, верх і низ даного мішка – це нижній, і верхній кон'юнктивальний очні склепіння.

Кон'юнктива – це слизова оболонка, яка вистилає очну повіку з внутрішньої сторони, і яка переходить на очне яблуко. Ця оболонка (кон'юнктива) з'єднує очні повіки з очним яблуком і утворює замкнуту порожнину. Така порожнина називається кон'юнктивальний мішок.

Зверху і знизу кон'юнктивальний мішок утворює кон'юнктивні склепіння, а спереду він обмежений нижнім та верхнім віком. Тобто, якщо відтягнути повіку вперед, ми побачимо простір між ним самим та оком. Це кон'юнктивальний мішок. У нормі його оболонка блідо-рожевого кольору та з гладкою поверхнею

Кон'юнктивіт – запальне захворювання зовнішньої слизової оболонки очного яблука та внутрішньої поверхні повік різної природи. Кон'юнктивіти займають третє місце за зустрічальністю в очних хворобах, причому у дітей інфекція частіше носить бактеріальний характер.