Добриво із золи склад

Деревна зола як добриво для рослин Один кілограм деревної золи замінює 500 г вапна, 220 г суперфосфату та 240 г хлористого калію. У столовій ложці міститься 6 г золи, в склянці – 100 г, в півлітровій банці – 250 г, у літровій – 500 г золи.

Як приготувати добриво з золи в домашніх умовах?

Для приготування добрива потрібно розвести 1 склянка деревної золи в 10 літрах води. Розчин вноситься в ґрунт навколо рослини або в зону розташування коренів. Перед застосуванням готовий засіб потрібно ретельно розмішати, щоб запобігти утворенню осаду. Кеш

Що входить до складу золи?

Складається з продуктів окиснення і випалення золотвірних компонентів мінеральної частини і органічних сполук палива і деякої кількості невигорілих його органічних компонентів (недопал). В промислових умовах 3. утворюється у вигляді тонкодисперсного порошку — золи виносу і шлаку — сплавленого уламкового матеріалу.

Що можна поливати золою?

Хоча зола досить цінне добриво, але вона не містить хлору, тому її рекомендують використовувати для підживлення рослин, які негативно реагують на цей елемент (суниці, полуниці, картопля, смородина). Добре відгукуються на таке добриво також капуста, гарбузи, буряк, огірки й помідори.

Деревна зола — склад і застосування в якості добрива
Якщо в засіках дачника є деревна зола, її застосування може бути досить різноманітно. Попіл можна використовувати як: 1. фосфорно-калійне добриво; 2. нейтралізатор грунтової кислотності; 3. збагатить добавку до компосту; 4. фунгіцид і інсектицид. Деревна зола як добриво вигідно …