Догляд за часником навесні після зими підживлення рекомендації

Як правильно доглядати за часником?

Посадка й догляд за часником Ґрунт: оптимальний ґрунт – помірно вологий, родючий суглинок нейтральної реакції. Полив: у посуху – рясний (10-12 л на м²). У серпні полив припиняють. Підживлення: після появи сходів – коров'яком або сечовиною, потім часник підживлюють через двотижневий інтервал.

Як доглядати за часником навесні?

Протягом росту часнику прополюють грядки від бур'янів і поливають у міру підсихання ґрунту. Якщо у вас немає часу часто їздити на дачу, то часник можна поливати рідше, якщо ґрунт навколо нього розпушити і присипати тирсою. Перед збором урожаю, приблизно за 2-3 тижні, рекомендується припинити поливання часнику.

Що потрібно зробити щоб не Жовтів часник?

Якщо часник жовтіє, нашатирний спирт вважається популярним засобом підживлення. Все тому, що він є джерелом азоту для цієї рослини. Розчин готується дуже просто: на 10 літрів води беруться 2-3 столові ложки нашатирю. Нашатирем найкраще поливати часник наприкінці травня, коли культура найбільше потребує азоту.

Підживлення озимого часнику навесні – що, коли і як …
З термінами підживлення ми розібралися, тепер давайте розберемося, чим живити часник. Деякі блогери радять вносити під нього ранньою весною …