Догляд за трояндами під час бутонізації

Під час бутонізації рослини підживлюють комплексним добривом (має містити азот, фосфор і калій) або гноївкою, до якої на відро рідини додають 30 г суперфосфату, 20 г аміачної селітри та 25 г калійних добрив (без хлору!). Після цвітіння додають по 60 г комплексних добрив на 1 м² насаджень.24 бер. 2022 р.

Як правильно доглядати за трояндами?

Троянди люблять рясний, але не частий полив. Краще виконувати його вранці або ввечері, теплою водою, під корінь, змочуючи безпосередньо ґрунт, а не саму рослина. У спеку троянди поливають приблизно 1 раз в 5 днів. Частота поливу також регулюється, в залежності від типу ґрунту.

Де краще посадити троянду?

Для троянд найбільш придатним місцем будуть ділянки, які гарно освітлюються протягом дня, добре прогріваються та захищені від холодних північних вітрів. Причому наявність сонячного світла, якщо не протягом цілого дня, то хоча б більшості – обов'язкова умова.

Як часто можна підживлювати троянди?

Коли троянди починають цвісти, їм необхідне повноцінна підгодівля. На початку червня вносіть добрива кожні 10 днів, чергуючи органіку з мінеральним добривами. Хорошим варіантом стануть калійно-фосфорні сполуки (по 10 г селітри, суперфосфату та сульфату калію на 10 літрів води).

Догляд за трояндою. Як доглядати за трояндами? 10 правил
Після суворої зими трояндам потрібна особлива допомога садівника – догляд за трояндами навесні передбачає підгодівлю комплексними добривами в хелатній формі й обробку різними стимуляторами росту. Не поспішайте викопувати троянди, навіть якщо пагони здаються сухими і …