Кому протипоказана настоянка глоду: заборони та обмеження

Глід – рослина, яка здавна використовується у народній медицині завдяки своїм корисним властивостям. Глід застосовується для лікування серцево-судинних захворювань, нормалізації артеріального тиску та зміцнення серцевого м'яза.

Однак не кожному рекомендується вживати настоянку глоду. Насамперед, це стосується людей, які страждають на хронічні захворювання печінки або нирок. У таких випадках настойку глоду слід виключити з раціону або проконсультуватися з лікарем перед її використанням.

Також немає рекомендацій щодо вживання настоянки глоду дітям та вагітним жінкам. У зв'язку з відсутністю достатньої кількості досліджень про вплив глоду на організм у період вагітності та лактації, необхідно бути особливо обережними та уникати застосування цієї рослини для лікування або профілактики.

Кому не можна пити настоянку глоду
Група осіб
1Вагітні жінки
2Діти до 12 років
3Люди з низьким артеріальним тиском
4Люди із серцево-судинними захворюваннями
5Люди з печінковими захворюваннями
6Люди, які приймають препарати з антикоагулянтною дією

Проти глоду настоянки Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та іншими видами взаємодій. Препарат посилює дію серцевих глікозидів та антиаритмічних засобів.

Кому не можна пити глід?

Протипоказання для застосування глоду

  • Краще не приймати глід під час вагітності та годування груддю
  • Якщо у вас схильність до тромбозів, уникайте цієї рослини, адже плоди глоду збільшують в'язкість і згортання крові
  • Також глід не можна застосовувати при гіпертонії

Чому не можна пити настоянку глоду?

Отруєння настоянкою глоду Прийом спиртових настоянок у великій кількості під виглядом випивки завдає дуже великої шкоди всьому організму в цілому, при цьому отруєння є одним з найлегших, далі йдуть судоми, гостра серцева недостатність, але найстрашнішим є смерть.

Кому протипоказана настоянка глоду?

Однак треба пам'ятати про те, що глід, як і будь-який лікарський засіб, має й протипоказання. Так, його вживання не рекомендується дітям до 12 років, вагітним і матерям-годувальницям, гіпотонікам (людям зі зниженим артеріальним тиском) і не сумісне з деякими антиаритмічними препаратами.

Як настоянка глоду впливає на тиск?

Тобто теоретично глід може знижувати тиск. Тому його особливо активно вивчали при серцевій недостатності — захворюванні, у якому серце перекачує кров недостатньо ефективно.