Кореневищами можна розмножувати

Кореневищами розмножуються трав'янисті багаторічні рослини (пирій, валеріана). Рідше кореневищам розмножуються кущі (обліпиха). Бульби також є органами вегетативного розмноження.

Хто розмножується кореневими бульбами?

Додаткові бруньки, з яких формуються нові рослини, часто виникають на видозмінених коренях. Найяскравішим прикладом може слугувати розмноження рослин кореневими бульбами, як-от у жоржини чи батату. Кеш

Хто розмножується кореневими паростками?

У дикоростучих деревних рослин широко поширене розмноження кореневими паростками, тобто відростанням при пошкодженні рослин сплячих бруньок у нижній частині стовбура (пенькові пагони). Таке розмноження характерне для вишні, сливи, бузку, глоду, вільхи, берези та інших рослин.

Хто розмножується живцями?

Живець— це відрізок будь-якого вегетативного органу. Стебловими живцями (відрізок пагіну з кількома бруньками) розмножують багато дерев і чагарників (тополю, вербу, смородину, троянди, аґрус), а також багаторічних декоративних (флокси) і кімнатних рослин (бальзамін, колеус, пеларгонії та ін).

Размножение корневищем
Размножение корневой порослью. Этот простой способ размножения можно использовать в том случае, если растения образуют корневую поросль. Его удобно применять для размножения яблонь …