Користь цвітної капусти для організму

Цвітна капуста є відмінним джерелом корисних речовин, мінералів і вітаміном. Порівняно з білокачанної капустою в ній міститься набагато більше білків (приблизно в 1,5-2 рази), вітаміну С (аскорбінової кислоти (приблизно в 2-3 рази). Також цей овоч насичений вітамінами В6, В1, А, РР.

Кому не можна їсти цвітну капусту?

Капуста протипоказана при загостренні хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Тільки в вареному вигляді і в невеликій кількості можна вживати людям, що страждають на виразкову хворобу і підвищену кислотність шлунка і ентероколіт.

Яка користь від цвітної капусти?

Окрім вітамінів та клітковини, цвітна капуста містить антиоксиданти (глюкозинолати та ізотіоціанти). Вітамін С також має протизапальний ефект, який зміцнює імунітет та зменшує ризики розвитку серцево-судинних захворювань.

Як можна їсти цвітну капусту?

Цвітна капуста – не просто овоч для дитячого пюре, а ідеальний продукт для легких салатів, супів, запіканок і теплих закусок. У приготуванні овоч невибагливий та багатогранний: його можна варити, смажити, запікати, маринувати і навіть їсти сирим.

Користь цвітної капусти: цікаві факти та рецепти
Цей овоч має велику кількість мінералів, такі як: залізо, калій, кальцій, магній, натрій і фосфор. Крім у ньому містяться такі вітаміни: як А, B1, В2, В3, В6, В9, C, Е, Н, PP. Регулярне вживання цвітної капусти позитивно впливає на всі органи та системи людини. Окрім того, антиоксиданти …