Меліса лимонна користь та шкода

Меліса здатна поліпшити апетит, зменшити газоутворення і кислотність, а ще це чудовий протиблювотний засіб. Людям із бронхіальною астмою також варто звернути увагу на цей дивовижний чай, адже він допомагає зняти спазми, придушити кашльовий рефлекс, вивести мокроту.7 січ. 2018 р.

Що лікує чай з меліси?

Лікувальні властивості та застосування меліси Меліса (трава) знижує тиск, сповільнює дихання і серцевий ритм. Відомі її потогінні, заспокійливі, протигрибкові та бактерицидні властивості. Виявляє спазмолітичну, в'яжучу, гіпоглікемічну, сечогінну, жовчогінну, протизапальну, легку снодійну та болезаспокійливу дію. Кеш

Кому не можна пити мелісу?

Кому не варто приймати мелісу Єдина категорія людей, яким варто утриматися від вживання чаю і відвару цієї рослини, — це гіпотоніки. У всякому разі, не варто вживати мелісу постійно і в великих кількостях: при сильних передозуваннях можлива сонливість, уповільнюється пульс, може впасти артеріальний тиск.

Як довго можна пити чай з меліси?

М'ята і меліса справді добре розслабляють, заспокоюють і долають стрес. Раджу їх не заварювати, а просто залити окропом, настояти кілька хвилин і лише потім пити. До речі, м'ятний чай тривалий час пити не можна – тільки раз чи два на тиждень, бо він спричиняє застій жовчі, а в чоловіків викликає імпотенцію.

Меліса трава: Лікувальні властивості, опис, користь, …
Меліса є багаторічною трав’янистою рослиною з сімейства ясноткових. Висота трави досягає 30-150 см. У меліси стебло пряме, що розгалужується. У перетині стебло чотиригранне. Покриває рослину супротивне черешкове листя серцеподібної або яйцевидної форми. Квітки меліси дрібні, …