Мідний купорос та залізний купорос

Залізний купорос – відомий засіб для знищення поганих запахів і дезінфекції вигрібних ям і місць утримання худоби і птиці. Мідний купорос (сульфат міді, сірчанокисла мідь) – кристали блакитного кольору, містить 24% міді. До недоліку міді найбільш чутливі яблуні, груші та сливи.31 серп. 2014 р.

Що краще мідний купорос чи залізний купорос?

Залізний купорос Саме він – найкращий засіб для боротьби з мохами та лишайниками на деревах і на газоні. Потрапивши під дію 3-5% залізного купоросу (300-500 г/10 л), вони чорніють та гинуть. Дещо меншою мірою він діє на спори хвороботворних грибів. У цьому випадку обробка препаратами, що містять мідь, ефективніша. Кеш

Коли краще обприскувати дерева залізним купоросом?

Наприклад, доведено ефект у виведенні парші, борошнистої роси, антракнозу. Наноситься за допомогою розпилювача або додається в побілку. Оптимальний час залізний купорос застосування: навесні до брунькування або ж восени після опадання листя. Кеш

Що можна поливати залізним купоросом?

Від парші, грибкових захворювань, борошнистої роси використовують 3%-й розчин на кісточкових деревах і 5%-й розчин на зерняткових. Полуницю лікують від сірої гнилі 3%-им розчином. Троянду обприскують 3%-им розчином, а землю навколо поливають 5%-ої рідиною.

Залізний та мідний купорос: коли застосовувати та як розвести?
Почнемо з залізного купоросу. Мені неодноразово писали: вказуйте, будь ласка, відсотковий вміст заліза у препараті. У садових центрах продають залізо сірчанокисле двадцятивідсоткове – залізний купорос. …