Настоянка на мелісі

Настоянка меліси лікарської створена для застосування при хворобах нервової та серцево-судинної системи, травного каналу, печінки, підшлункової залози, сечостатевих та дихальних органів. Цей засіб є повністю натуральним і виготовлений з екологічно чистих компонентів. Склад: листя меліси лікарської, спирт етиловий 28%.

Що краще заспокоює меліса чи Мята?

Що краще заспокоює: м'ята або меліса? Якщо ви бажаєте випити чай, який заспокоїть нервову систему і допоможе розслабитися, то краще всього заварити чай з мелісою. Зверніть увагу, що меліса, як і м'ята, знижує тиск.

Кому не можна пити чай з меліси?

Кому не варто приймати мелісу Єдина категорія людей, яким варто утриматися від вживання чаю і відвару цієї рослини, — це гіпотоніки. У всякому разі, не варто вживати мелісу постійно і в великих кількостях: при сильних передозуваннях можлива сонливість, уповільнюється пульс, може впасти артеріальний тиск.

Як довго можна пити чай з меліси?

Меліса: як приймати препарат Дорослим приймати у теплому вигляді по ⅓ склянки 3 рази на добу за 15–20 хв до їди. Дітям віком 3–5 років – по 1 чайній ложці,5–7 років – по1 десертній ложці, 7–12 років – по 1 столовій ложці, 12–14 років – по 2 столові ложки, від 14 років – по ¼ склянки 3 рази на добу за 15–20 хв до їди.

Настоянка меліси: рецепти, лікувальні властивості та …
Седативну дію: проти неврозів, депресивного та тривожного розладу, при клімактеричному синдромі, при безсонні. Антибактеріальну дію: від гнійних ран, для …