Обробка полуниці навесні

Для обробки листя полуниці навесні, досвідчені садівники рекомендують застосовувати не чистий мідний купорос, а в пропорції з вапном (1: 1). Такий склад називають бордоською сумішшю. Вона надає більш м'який вплив. Потрібно розвести по 150 грамів мідного купоросу і вапна в одному відрі води.

Що робити з полуницею навесні?

Весняний догляд за полуницею починається з першого місяця весни. Потрібно провести комплекс процедур, таких як: _ прибирання полуничної ділянки від мульчі; – весняна обрізка сухих листочків та вусів; – обробка малини від хвороб і шкідників; – весняне підживлення малини.

Що робити щоб полуниця не гнила?

Для цього під кущі полуниці насипають мульчу із соснових голок чи соломи. Ще один варіант – накрити полуницю чорним агроволокном. Якщо літо дощове та холодне, необхідно накрити всі ряди полуниці прозорою плівкою. При цьому не забуваємо залишати отвори з боків для провітрювання.

Коли потрібно обробляти полуницю?

Якщо ви садите полуницю в кінці серпня-вересні, закладаючи нові грядки, замочіть корені в суміші препаратів Антихрущ 20–30 мл та Фундазим 20 г (або Енергодар 60 мл), додавши їх до бовтанки з глини, перегною та води (пропорція 1,5:1,6:2). Потримайте корінці 1–2 години. Пізніше можна ще обробити грядки гербіцидом Мастак. Кеш

Обробка полуниці навесні та після збору врожаю
Обробка полуниці після збору врожаю. Якщо після збору ягід ви помітили червонувате й поцятковане листя полуниці, – це прояв хвороб білої й бурої плямистості.