Органічні чи мінеральні

У порівнянні з органічними добривами, мінеральні забезпечують більш швидкий та прогнозований результат. Вони зручніші у розведенні та внесенні. А також у зберіганні. Саме тому, якщо йдеться про суттєві масштаби вирощування сільськогосподарських культур, більшість фермерів надають перевагу саме мінеральним добривам.

Що відноситься до органічних добрив?

Органічні добрива — добрива, що містять елементи живлення рослин переважно у формі органічних сполук. До них відносять гній, компости, торф, тирса, солома, зелене добриво, мул (сапропель), промислові та господарські відходи, біовугілля та інші.

Що належить до макроелементів?

До макроелементів відносять ті, які містяться в рослинах в значних (від сотих часток до цілих відсотків) кількостях – це вуглець, кисень, водень, азот, фосфор, калій, сірка, магній і залізо.

Де використовують органічні добрива?

Його використовують, наприклад, у садах, ландшафтному дизайні, садівництві, міському господарстві та органічному землеробстві. Компост корисний як покращувач ґрунту, добриво, джерело цінного гумусу або гумінових кислот і як природний пестицид для ґрунту.

Органічні речовини — Вікіпедія
Природні органічні речовини знаходяться в твердому (вугілля, сланці, тверді бітуми), рідкому (нафта, рідкі бітуми) і газоподібному (пароподібному) стані (газ і газоконденсат). Концентрація розсіяної органічної речовини в гірських породах звичайно не перевищує 1—5 мас. %, концентрованої …