Підживлення полуниці після плодоношення у серпні після обрізки

Після того, як зібрано врожай полуниці та проведено обрізку листя, полуницю потрібно удобрити азотом, щоб вона наростила листя до зими і перезимувала у такому вигляді. Можна використовувати Карбамід (1 ч. л. на 10 л води) або комплексне добриво зі значним вмістом азоту (1 ст. л. на 10 л води).18 лип. 2023 р.

Як обрізати полуницю після плодоношення?

Як правильно обрізати полуницю після плодоношення Видаліть всі стебла з листям, які мають ознаки захворювань, наприклад, бурі точки, червоні плями або отвори після комах. Також обріжте квітконоси, які більше не плодоносять. Відповідь на те, чи потрібно обрізати вуса полуниці, залежить від планів на наступний рік.

Як доглядати за полуницею після плодоношення?

Після збору врожаю полуниця не припиняє росту і розвитку, тому одним із найважливіших пунктів догляду за нею є зволоження ґрунту. Поливати потрібно нечасто, приблизно раз на тиждень або на декаду, але рясно, щоб ґрунт просочився вологою глибше – поверхневі поливання користі не принесуть.

Як підживити полуницю золою?

Для захисту та підживлення коренів необхідно внести під кожну рослину компост або перегній, перемішаний з попелом (приблизно жменя на кущ). Можна полити полуницю під корінь розчином попелу з водою: 1 л окропу залити 250 г золи, дати настоятися і розвести потім у 10 л води. Кеш

Після плодоношення полуниці, що робити і як удобрювати.