Розшифровка ПУМБ: що означає абревіатура та які послуги надає Перший Український Міжбанк

ПУМБ – це акронім, який розшифровується як "Поверхнево Керований Мамин Банк". Це назва носіїв електронних платіжних систем, які працюють в умовах підвищеної конкуренції та прагнуть задовольнити усі потреби своїх клієнтів.

Поверхнево керований означає, що банк приділяє особливу увагу контролю над виконанням своїх службовців, і навіть контролю грошових потоків і забезпечення безпеки операцій. Банк прагне оптимального використання свого персоналу та ресурсів, щоб забезпечити високу якість обслуговування клієнтів.

Мамин банк – це термін, який відбиває орієнтацію банку сім'ї та матусь. ПУМБ дотримується принципів справедливості та соціальної відповідальності, надаючи широкий спектр фінансових інструментів та послуг для всіх членів сім'ї.

Відомо, що ПУМБ – один із лідерів серед українських банків та постійно впроваджує нові технології для забезпечення комфорту своїх клієнтів. Банк розробляє та пропонує інноваційні рішення, щоб задовольнити різні потреби своїх клієнтів, надаючи широкий вибір продуктів та сервісів.

Як розшифровується ПУМБ
Позиція Значення
П Перший
У Український
М Міжнародний
Б Банк

Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, що передбачає їх очікування та потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Що означає Пумба?

ПУМБ (Перший український міжнародний банк) — один із провідних українських банків (станом на 02.2023 — 1.5 млн клієнтів).

Якій країні належить банк ПУМБ?

Власник "СКМ Фінанс" – ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), 90% якого належить Рінату Ахметову – найбагатшому українцю, екс-народному депутату від Партії регіонів. До кінця березня 2006 року 49% акцій ЗАТПУМБналежали ЗАТ "Торговий дім "Азовсталь", що входить до групи СКМ.

Які банки співпрацюють із ПУМБ банком?

Підписка оформлена успішно

  • Банк «Кредит Дніпро»
  • Банк "Львів"
  • Акордбанк
  • Банк «¾»
  • Грант банк
  • МТБ Банк
  • Кредобанк
  • Мета банк