Що не можна робити після душу: 5 шкідливих звичок

Після приємного і освіжаючого душу багато хто з нас відчуває приплив енергії і почувається бадьорим. Однак є кілька речей, які варто уникати безпосередньо після прийняття водних процедур.

Уникайте низьких температур. Хоча може здатися спокусливим сховатися від спеки або затишно укутатися, ліжко та дивани можуть накопичувати вологу, і як наслідок викликати переохолодження організму. Краще вибрати одяг з натуральних тканин, подібних до бавовни, які дозволять шкірі дихати і запобігають перегріванню або переохолодженню.

Не застосовуйте агресивні косметичні засоби. Після душу шкіра стає сприйнятливішою до зовнішніх впливів і може реагувати на агресивні інгредієнти, що містяться в різних косметичних засобах. Уникайте використання скрабів, шампунів або гелій з вмістом алкоголю та інших сильних компонентів, які можуть викликати подразнення або сухість шкіри.

Не займайтеся фізичними навантаженнями. Бажання залишити своєму організму максимальну кількість часу для відновлення після душу – основна причина, чому слід повністю відмовитись від фізичної активності найближчим часом після купання. Великі навантаження можуть викликати не тільки перегрів та втрату рідини, але й підвищити ризик травм або втратити рівновагу.

Що не можна робити після душу
Не сушитися феном у ванній
Не накриватися теплою ковдрою чи ковдрою
Не сидіти на холодній підлозі чи поверхні
Не забувати одягнути сухий одяг
Не займатися фізичними вправами
Не переохолоджуватися
Не робити глибокий масаж
Не приймати гострі харчові продукти
Не робити сауну чи гарячу ванну
Не займатися цукровою депіляцією

Що робити після душа?

Після душа – саме час нанести поживні та зволожуючі засобиякі допоможуть вашій шкірі залишитися в тонусі. Ранковий душ, у свою чергу, не лише бадьорить, а й допомагає видалити залишки нічного догляду.

Чи можна митися в душі щодня?

Однак дерматологи одностайні в одному: щоденне купання несе більше шкоди, ніж користі, а тому в ньому немає необхідності. Ось, що каже дерматолог із Каліфорнійського університету: ухвалення душу кожні 24 години для підтримки гігієни — скоріше соціальний стандарт, ніж біологічна необхідність.

Чому не можна часто ходити до душі?

До того ж при частому прийомі душу та ванни збільшується ризик інфекцій. Гаряча вода пересушує шкіру, що сприяє виникненню мікротріщин, а мило та гель можуть знищити корисні бактерії.

Як часто потрібно митися у душі?

Як часто треба приймати душ Дослідження Медичної школи Гарварду 2021 року доводить, що для більшості людей достатньо приймати душ кілька разів на тиждень. Також це дослідження перераховує можливі несприятливі наслідки для шкіри, якщо це робити занадто часто: Шкіра може стати сухою або роздратованою.