Як приготувати сінаж

Технологія приготування сінажу: 1) скошування трави (бажано з плющенням); 2) пров'ялювання трави на полі до вологості 55-60% (з двома перегортаннями); 3) згрібання у валки; 4) подрібнення трави 15-30мм; 5) транспортування з поля; 6) закладання у герметичні сховища, ущільнення, герметизація.

Як заготовити сінаж?

Одним із найефективніших сучасних способів закладання сінажу є застосування бактеріальних сінажних заквасок. Заготівля сінажу із застосуванням бактеріальної закваски — найефективніший спосіб консервації багаторічних трав за багатоукісного їхнього використання.

Яка вологість силосу?

Важливим чинником для отримання високоякісного силосу є вологість маси, яку силосують. Залежно від виду рослин цей показник коливається у межах 65 — 75 %. За такої вологості оптимально розвиваються гомоферментативні молочнокислі бактерії за низьких втрат поживних речовин у газоподібному стані (угар) — 10 — 12 %.

Коли збирати сіно?

Тому до закладки сінажу слід приступати в 3-4 декаді травня, а до заготівлі сіна – в 1-й декаді червня. Щоб заготовити сіно високої якості, трави необхідно скошувати на початку цвітіння (у фазі колосіння), коли в них накопичується найбільша кількість поживних речовин і коли вони мають максимальну кормову масу.

Що таке сінаж і як його приготувати
Як приготувати сінаж? Кращі трави заготівля Правила зберігання виїмка Сінаж: вимоги ГОСТу Його користь перевищує користь від звичайного сіна, а значить, є сенс задуматися про його заготівлі. Що це? Щоб мати загальне уявлення про даний кормі, потрібно дізнатися, що це таке.