Як стати хорошисткою 4 клас

Зміст:

Хто вважається відмінником у школі?

«Відмінник» – учень, який встигає на «5», не має «4», «3», «2», «1», «Н/А» та «НЗ»; "Хорошист" – учень, що встигає на "4", "5" і "ЗЧ", що не має "3", "2", "1", "Н/А" і "НЗ".

Як стати відмінницею, якщо ти Троєчниця?

Як трієчниці стати відмінницею?

  1. Обов'язково все вивчати. Навіть якщо складно, слово у слово. …
  2. Не бійтеся запитувати. …
  3. Шукайте допомогу на стороні, просіть маму допомогти пояснити завдання, або найняти репетитора – дуже часто ми не розуміємо одного вчителя, але іншого розуміємо з півслова і одразу починаємо вчитися на 5!

Хто розумніший відмінник чи трієчник?

Як видно за результатами тесту, відмінники мають далеко не найвищий рівень IQ. Трієчники не тільки не відстають від них, а іноді й випереджають своїх опонентів.

Teenergizer
5 порад як бути відмінником і нічого не вивчати | Teenergizer

Як стати відмінником або відмінницею у школі

Хороша успішність у школі – не вплив генів. Адже як інакше пояснити, що у сім'ях математиків і лікарів часто ростуть діти без особливих досягнень у навчанні? Поради, як стати відмінником, базуються на системі виховання. Закладаючи навички самодисципліни, працьовитості, завзятості ще в ранньому дитинстві, батьки допомагають дитині з мінімальними стресами пройти весь шлях шкільної освіти. І в цій системі особливо важливий баланс між якістю отриманих знань та результатом успішності. Адже зубріння і стратегія "оцінка заради оцінки" успішна лише у початковій школі.

Ці ТОП-7 рекомендацій допоможуть учневі ефективно отримувати знання та досягати поставленої мети.

Порада 1. Знайти собі мотивацію

Як стати відмінником у школі

Подумайте, як змінилося б ваше життя, якщо ви змогли вчитися в школі блискуче? Сформулюйте собі правильну і цінну мотивацію.

Не всі цілі варті своїх зусиль. Наприклад, бажання процвітати і відчувати перевагу над усіма однокласниками – не найкраща мотивація. Адже за період шкільної освіти ми формуємось як особи. І якщо разом із знаннями прищеплювати собі не найкращі риси характеру, то в майбутньому це може загрожувати відсутністю друзів. Також ви почнете залежати від думки та оцінки оточуючих, а їхня байдужість може сильно засмутити вас.

Приклади успішних мотивацій для учнів. Якщо я зможу стати відмінником, то:

  • впевнено почуватимуся на будь-яких контрольних, тестах та іспитах;
  • зможу їздити на шкільні олімпіади, а це цікавий досвід спілкування з новими людьми;
  • батьки зможуть пишатися мною і ми менше сваритимемося;
  • нові знання допоможуть розширити мій кругозір;
  • я зможу вибрати той ВНЗ, який мені сподобається;
  • до мене зміниться ставлення шкільних освітян.

Якщо ви розробили план дій, як стати відмінником у школі, то сприймайте ситуацію об'єктивно. Хороші позначки свідчать про успішне освоєння шкільної програми. Але вступ до інституту чи блискуча кар'єра завжди вимагатимуть від вас нових зусиль.

Якщо ви змогли зорієнтуватися, як бути відмінником у школі, то не розслабляйтесь у майбутньому. На новому місці вам доведеться знову завойовувати репутацію, повагу та наполегливо працювати над своїм саморозвитком. Саме вдала мотивація допомагатиме вам рухатися вперед.

Порада 2. Розробте стратегію

Коли ви визначили собі правильну мету, переходьте у складанні плану.Вам потрібно об'єктивно оцінити ситуацію, що склалася на даний момент зі шкільним навчанням.

Чітко дайте відповідь собі на такі питання:

  • яка дисципліна вдається найлегше?
  • з яких предметів найгірші оцінки?
  • що заважає отримувати вищі бали?
  • чи є педагоги, які мають з вами напружені відносини?

Залежно від вашого віку, орієнтуйтеся на наведений нижче план дій. Якщо вас цікавить, як стати відмінником або стати відмінницею при поганих оцінках на даний момент, то знайте, що почати отримувати високі бали можна в будь-якому класі.

Як стати відмінником у 4 класі

Попереду ви маєте ДПА – і весь навчальний процес буде спрямований на підготовку до цього тестування. Найправильніше рішення – почати з батьками проходити тести попередніх років. Незабаром ви помітите, як завдання схожі між собою. А в цей момент у школі проходять подібні контрольні та даються такі ж домашні завдання. Проробляючи старі ДПА, ви також зможете здобувати знання швидше, ніж ваші однокласники. І нові теми вже свідомо будуть зрозумілі і прості.

Важливо дотримуватися правила регулярності. Можна виділити два дні на тиждень, коли ви з батьками або репетитором по кілька годин працюватимете над тестуванням.

Як стати відмінником у 5 класі

П'ятий клас – це завжди нова сторінка у житті школяра. Якщо початковій школі в повному обсязі вдавалося, тепер з'явилася чудова можливість проявити себе з кращого боку. Не лінуйтеся та відповідально виконуйте всі домашні завдання. У жодному разі не списуйте відповіді з інтернету або однокласника – в майбутньому ви не зможете добре писати контрольні. Якщо вчителі побачать у вас старанного учня, хороша репутація допоможе отримувати високі оцінки.

Як стати відмінником у 6 класі

Закріпивши хорошу думку про себе, ви можете розраховувати на прихильне ставлення вчителів. І дуже важливо підтягнути предмети, з якими поки що не вдається справлятися на відмінно. Вперше у шостому класі учневі може знадобитися репетитор. Краще вчасно підключити допомогу, щоб не запускати ситуацію, коли оцінки у другому півріччі вже важко виправити.

Думаєте, як стати відмінником з математики? Найкраще вивчити досконало цей предмет у 6 класі. Тому що через рік дисципліна поділиться на алгебру і геометрію. І якщо в 6 класі ви провалите базові знання, то далі буде дуже важко надолужити втрачене.

Як стати відмінником у 7 класі

У сьомому класі більшість вчителів уже оцінюють учня за його старими оцінками. Якщо минулого року ви навчалися на рівні “шісток” та “сімок”, то змінити ставлення до себе вже складно. У цей період навіть не варто замислюватись, як стати відмінником нічого не роблячи. 7 клас – рубіж, коли потрібно взятися за розум і старанну роботу. Якщо ви покажете свою працьовитість, то освітяни підуть вам на допомогу.

Як стати відмінником у 8 класі

Ви можете активувати на уроці. Сміливіше запитуйте вчителів, якщо тема залишилася для вас незрозумілою. Перепитувати – не соромно. А ось дивитися на свої “двійки” та “трійки” та звітувати за них перед батьками – це завжди неприємна ситуація. У 8 класі потрібно менше витрачати час на сидіння за комп'ютером. Більше читайте та повторюйте матеріал. Почніть відповідально готуватися до кожного тестування.

Як стати відмінником у 9 класі

Наприкінці року на вас чекає перше тестування – ДПА відразу з кількох предметів.А це означає, що підтягувати хвости у другому семестрі не вийде. Вже з вересня потрібно готуватися до тестування та регулярно повторювати пройдений матеріал. Не ігноруйте нові теми, ретельно розбирайтеся в них, доки не освоїте. Після кожної контрольної роботи над помилками.

Як стати відмінником у 10 класі

Важлива порада – читати твори з літератури під час літніх канікул. У 10 класі вивчають багато об'ємних та важких романів. Задаєтеся питанням, як стати відмінником з усіх предметів? У 10 класі вам знадобиться набагато більше часу на навчання. Якщо прочитаєте всю літературу ще влітку, суттєво розвантажте процес навчання.

Саме у 10 класі потрібно розпочинати підготовку до здачі ЗНО. Доцільно вибирати навчання онлайн, щоб не витрачати час на поїздки до репетитора.

Як стати відмінником у 11 класі

Продовжуйте активно займатися всіма базовими предметами з репетитором. Наголос важливо робити саме на освоєнні програми ЗНО. 11 клас вважається періодом тотального повторення всього, що було вивчено за всі шкільні роки. Курси з ЗНО – це також повторення пройденого з опрацюванням ваших недоліків. Якщо ретельно готуватися до тестування, всі поточні завдання в школі будуть даватися легко.

Порада 3. Повага до оточуючих

Бувають випадки у житті, коли учень страждає через свою репутацію. Він міг би вчитися непогано, але зухвале ставлення до педагогів створює постійні конфліктні ситуації. Подібна історія відбувається і вдома. Якщо ви ігноруєте прохання батьків, хамите, не виконуєте своїх обов'язків, то мама та тато також відмовляються допомагати вам. І це стосуватиметься шкільного навчання, бажання оплачувати вам репетитора.

Порада 4. Правильний спосіб життя

Мрієте про те, як стати круглим відмінником, але продовжуєте до пізнього вечора проводити час у соцмережах, комп'ютерних іграх? Такий і результат навчання у школі: вам світять лише низькі оцінки за неуспішність. Вам потрібний власний тайм-менеджмент.

Як правильно організувати навчання та дозвілля:

  • завжди лягайте вчасно – для гарної пам'яті потрібний сон тривалістю 7 годин;
  • харчуйтеся вдома та не купуйте колу, чіпси, батончики – вони погано впливають на самопочуття, викликають втому, небажання щось робити;
  • щодня розписуйте свій план дій – чітко закладайте час на навчання, відпочинок, спілкування з друзями;
  • завжди після повернення зі школи починайте виконувати домашні завдання – і лише потім можна погуляти;
  • не проводьте вихідні без справи – можна підготувати уроки наперед, повторити важкі теми.

Порада 5. Наполеглива праця

Відмінник – це ваша робота. Мало просто виконувати домашнє завдання "для галочки". Не лінуйтеся повторити моменти, які скрутні, зайвий раз переглянути математичні формули, нові слова з англійської. Розширюйте кругозір: дивіться наукові фільми, більше читайте.

Порада 6. Виявляйте ініціативу

Не варто просто відсиджуватися у школі. Беріть виконання проектних робіт, займайтеся допомогою в організації шкільних свят. Різноманітність допомагає відволікатися від рутини, вам буде набагато легше перемикатися між різними видами роботи, виконувати їх ефективніше та швидше. До того ж, ініціативні учні завжди викликають повагу у освітян.

Порада 7. Ваша відповідальність

На учня-відмінника накладається відповідальність. Вас часто ставитимуть за приклад – і важливо тримати планку.Правильне ставлення до вас завжди формуватиметься не лише за оцінками, а й за вчинками.

Успішний учень визначає собі правила поведінки:

  • не виступати ініціатором конфліктів;
  • поважати педагогів та однокласників;
  • завжди прагнути отримати нові знання;
  • бути активним, ініціативним, вносити цікаві пропозиції;
  • контролювати свої емоції, не виявляти агресії.

Пам'ятайте, що всі помилки можна виправити. Але вам завжди доведеться виявляти завзятість, прагнення. Спочатку це здається важким, але потім стає звичкою. Аналізуйте свої помилки та не забувайте про мотивацію.

Як стати хорошисткою у школі. Як бути відмінником без особливих зусиль. Не навчиться мислити креативно

Відмінником може стати абсолютно кожен школяр, хоч у 4 класі, хоч у 11-му. Для цього йому потрібно засвоювати весь матеріал, що дають викладачі і не бути ледарем. Однак, крім цих базових принципів, існують інші методи, які мало хто знає. У цій статті ми розкриємо всі таємниці успішного навчання у середній школі.

22 секрети, які допоможуть стати відмінником (відмінницею) у школі

  1. Дружте з викладачами. Перший, але дуже важливий секрет. Хороші стосунки з вчителями дадуть можливість не отримувати поганих оцінок, коли у викладача поганий настрій. Крім того, багато вчителів можуть занижувати оцінки учням, які дратують їх. У спірних ситуаціях (яку оцінку ставити 4 чи 5) така дружба теж допоможе. Однак не варто думати, що тепер цей викладач матиме лише гарні оцінки, і тим більше їх не потрібно випрошувати.
  2. Завжди виконуйте домашні завдання. Пам'ятайте, починати слід із малого. Виконані д/з унеможливлять отримання поганих оцінок, а також покращать знання.Ставтеся до них відповідально, не думайте, що це просто вчителі не хочуть, щоб ви відпочивали. Саме «домашки» допоможуть засвоїти предмет. Виконуйте завдання не для вчителя, ці знання допоможуть не лише на наступному уроці, а й на контрольних.
  3. [b]Будьте активним учасником навчального процесу. Ви ніколи не засвойте шкільний курс, якщо не вникатимете в нього. Простіше це зробити на уроці, а вдома лише повторити пройдене для закріплення. Активна участь також вказує на інтерес до навчання та жагу до знань. Що також буде приємно викладачеві, який зрозуміє, що він не дарма працює вчителем і є діти у класі, яким потрібні добрі знання та оцінки.
  4. Ходіть на додаткові уроки. Ще одна особливість відмінника в тому, що він прагне поглиблювати та вдосконалювати свої знання у кожному предметі. Додаткові уроки це дають. Найчастіше вони проходять у неформальній обстановці та з меншою кількістю учнів, що дає можливість викладачеві попрацювати з кожним окремо, пояснивши незрозуміле.
  5. Будьте всебічно розвиненими. Як правило, відмінники мають не тільки ідеальні знання з предметів, але в інших областях вони добре розуміються. Наприклад, у спорті, автомобілях, прикладному мистецтві, музиці тощо. п. Прагніть бути допитливим та вбирати знання, як губка. Додаткові навички ніколи не завадять навіть у школі.
  6. Беріть активну участь у житті школи. Отримати деякі поблажки від вчителів можна у тому випадку, якщо учень бере активну участь у різних заходах – концертах, олімпіадах, спортивних турнірах. До активістів завжди особливе ставлення, адже вони репрезентують обличчя школи. Тому іноді прогалини у знаннях можна скосити на зайнятість на користь улюбленого навчального закладу.
  7. Будьте позитивною людиною. Нікому не подобаються люди з поганим настроєм, запам'ятайте це. Випромінюючи позитив, ви приваблюєте себе людей. Викладач стає менш прискіпливим, якщо ви, скажімо, відповідаєте біля дошки. Адже він теж людина, і вона не хоче псувати дитині настрій, тож із задоволенням, десь підкаже, про щось натякне. Особливо це приємно вчителю, коли в нього найгірше на душі.
  8. Вчитеся бути пунктуальним. Покажіть себе як людину, яка завжди приходить вчасно і не має звички спізнюватися. Напевно, самі могли помітити – запізнення долею двієчників, яким немає справи до школи, тому відсутність пунктуальності уособлюватиме з людиною, якій на всіх у класі начхати, особливо на викладача. А мати у ворогах такої людини – не варто.
  9. Будьте відповідальними. Стати людиною, на яку завжди можна покластися. Дали домашнє завдання – обов'язково зробіть його. Попросили принести наступного уроку додаткову книгу – принесіть. Таким учням викладачі довіряють та поважають. Також відповідальність допоможе у досягненні особистих цілей, оскільки вже не зможете вчинити інакше.
  10. Працюйте над своєю мовою. Красива і поставлена ​​мова важлива практично у будь-якому предметі: літературі, мовах, географії, історії, навіть у математиці, треба пояснити, чому завдання вирішили саме цим методом, а не іншим. Мало знати, треба ще й викладати свої знання. Вміння вибудовувати пропозиції правильно допоможе і написання творів. А іноді це допомагає відповісти на запитання, навіть не знаючи правильної відповіді. Адже перше правило у школі: запитали – відповідай! Навіть якщо не знаєш відповіді, лише спілкування допоможе викладачеві підказати та навести вас на правильну думку.
  11. Розвивайте уважність. Багато помилок, яких припускаються учні, пов'язані саме з неуважністю. Особливо це стосується відмінників та відмінниць, які неуважно прочитали умову завдання, неуважно слухали викладача, неуважно перевіряли написаний текст.
  12. Не бійтеся ставити запитання. Багато хто думає, що , виглядаєш безглуздо. Навпаки, ті, що мовчать, але не розуміють – виглядають безглуздо. Не дивіться інших. Думайте про себе насамперед, особливо якщо розповідають про те, як виконувати домашнє завдання. Крім того, вчителі люблять питання, це показує інтерес до предмета та бажання здобути знання.
  13. Дружте з однокласниками. Всім відомо, що відмінників та відмінниць недолюблюють через заздрість до добрих оцінок. Однак намагайтеся цього не допустити. Нехай ваші стосунки будуть як мінімум не ворожими, тому що заздрісники можуть спеціально нашкодити вашим оцінкам, шляхом доносу чи підстави. Також може бути фізична розправа, що теж далеко не найкращий варіант.
  14. Слідкуйте за здоров'ям. Пам'ятайте, що якщо погано почуватиметеся, то і вчитися нормально не зможете, тому звертайте увагу на своє самопочуття і не бійтеся ходити до лікаря. Будь-яке захворювання простіше запобігти, ніж лікувати. Щоб здоров'я не підводило – займайте спортом та правильно харчуйтеся.
  15. Поставте собі глобальну мету. . Для цього поставте велику мету: наприклад, закінчити школу із золотою медаллю або вступити на бюджет до університету тощо. Мета має підштовхувати на навчання та не давати опускати руки, коли вчитися взагалі немає бажання.
  16. Досягайте міні-цілей. Глобальна мета іноді втрачає свої мотиваційні якості, і тут нас рятують міні-мети, які дуже важливо досягати і отримувати задоволення від перемоги над собою. Прикладами таких цілей є: не однієї четвірки з контрольних, 5 прочитаних книг за місяць, перемога у шкільній олімпіаді тощо.
  17. Не зазнавайтесь. Великою небезпекою для відмінників є «зіркова хвороба». Відчуваючи себе всезнайкою, можна розслабитися і перестати вчити уроки, а це обіцяє поганими оцінками. Помнете, що стати відмінником дуже складно, а скотитися до трієчника дуже просто. Крім того, почнуться проблеми з однокласниками (втратите друзів та добрі стосунки).
  18. Працюйте над своїми слабкими сторонами. У кожного школяра знайдуться предмети, які даються йому складно, тому їх треба підтягувати і глибше вивчати. Намагайтеся не тільки заучувати правила, а й розуміти суть, оскільки деякі завдання вимагають ненавчених правил, а й логічного мислення.
  19. Вимагайте від себе більшого. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, навіть якщо добре знаєте предмет, не лінуйтеся повторити його: переглянути домашнє завдання, прочитаний параграф. Є вільний час і весь пройдений матеріал зрозумілий – прочитайте такі розділи підручника, спробуйте вирішити завдання з нього. До уроку готуйтеся не лише за підручником, а й додатковими книгами з бібліотеки.
  20. Дотримуйтесь режиму дня. Щоб максимально уважно слухати викладача та вникати в урок, потрібно бути виспілим та відпочившим. Гарний сон уночі, дасть заряд бадьорості не тільки на шкільні уроки, а й на виконання домашнього завдання. Лягати спати слід пізніше 23:00. Не забувайте снідати та обідати, їжа також додасть сил на уроки.
  21. Плануйте свій час. Складайте план щодня: які домашні завдання виконати, куди сходити, що почитати. Обов'язково включайте у свій план прогулянки на свіжому повітрі та фізичні навантаження, оскільки без цього продуктивність від роботи буде мінімальною. Такі плани допоможуть нічого не забувати та отримувати задоволення від будніх та вихідних днів.
  22. Вірте у себе. І останній секрет. Якщо ви не будете впевнені в тому, що станете відмінником (або відмінницею), то у вас дійсно нічого не вийде. Потрібно вірити у свої сили і ніколи не здаватися. У вашому житті не може бути завжди все гладко та ідеально, будуть помилки та негаразди, які можуть змусити здатися та опустити руки. Не робіть цього! Ви станете найкращим учнем у класі, повірте!

Багатьох учнів непокоїть це питання. І я як відмінниця хочу дати поради тим учням, які хотіли б стати відмінницею (ніком).

Головне, щоб вони виконали все правильно. Якщо учень (ниця) ще маленькі, наприклад у 5-му чи 6-му класі їм буде легше стати відмінником (ницею).

Як стати відмінницею у класі

1.Найважливіше потрібно обов'язково перестати бути лінивим(виття). Саме з-за ліні багато учнів (ниці) погано навчаються;

2.Завжди бути чистим та на заняття одягати форму. Адже вчителі люблять дітей, які дотримуються правил;

3.Завжди потрібно говорити про будь-яку вчительку тільки хороше і бути послуханим учнем (ницею);

4.Не бояться піднімати руку. Якщо навіть ти не впевнений у собі;

5.Завжди слухати уважно вчителі. Адже він розуміє, що ти її слухаєш, і полюбить тебе;

7.Завжди робити домашню роботу. Навіть якщо хочеться поспати, подивитися фільм, посидіти у соціальних мережах чи просто за компом. Краще зробити уроки після школи, а потім робити, що хочеш.

Якщо кожен учень (ніця) буде так робити, безумовно він (а) буде відмінником (ницькою). Бажаю вам і вашим дітям успіхів у навчанні! Впевнена, що відповіла на запитання Як стати відмінницею з усіх предметів?

Багато хто запитує, як стати відмінником у школі, навчальному закладі чи у житті. Адже щоб досягати успіху, потрібно бути відмінником у житті, а щоб отримати червоний диплом і добру освіту, вам потрібно стати відмінником. Але головне визначитися, чи пов'язане це навчання з вашою життєвою метою, чи ви хочете бути простим, високооплачуваним працівником або роботодавцем.

У статті ви дізнаєтесь, як стати відмінником у школі, у класі, але для початку визначтеся для себе ви хочете працювати на когось або ви хочете, щоб працювали на вас. Це два шляхи, які дуже сильно розходяться і неможливо одночасно рухатися до двох цих шляхів. Бути відмінником насправді просто, нижче у статті ви дізнаєтесь, як це зробити.

Займайтеся після часу

Щоб стати відмінником у класі, школі, займайтеся після уроків, наймайте репетиторів або навчайтеся самостійно. Інтернет дав можливість самостійного пошуку потрібної інформації, так само є книги та навчальні курси. Сьогодні будь-яку мову світу за сильного бажання можна вивчити протягом місяця. Тому випишіть ті предмети, з яких у вас низькі оцінки та починайте з репетиторами покращувати свої результати.

Щоб стати відмінником у класі, не треба боятися піднімати руку. Часто ті, хто вчать, не піднімають руку і отримують погану оцінку, а ті, хто не вчать, мають сміливість. Тому відразу після запитання вчителя, якщо ви знаєте потрібну відповідь, підніміть руку, вчитель це оцінить, і ставитиме більший бал.

Відмовтеся від шкідливих звичок

Щоб стати відмінником в школі або в житті, вам потрібно позбутися шкідливих звичок, перестаньте курити, пити, переїдати, так як це негативно відбивається на роботі мозку і ви просто не зможете помітити потрібну вам інформацію. Ті діти, які курили та пили алкоголь, вчилися погано, але коли перестали це робити, починали покращувати свої результати. Тому ведіть здоровий і правильний спосіб життя, займайтеся спортом, навчайтеся, читайте книги і ви зможете стати відмінником.

Навчіться спілкуватися з вчителями

Виявіть сильне бажання вчитися та розвиватися

Щоб стати відмінником у школі , класі та в житті, вам просто достатньо виявити сильне та пристрасне бажання вчитися та набувати нових знань, отримувати кращі оцінки. Коли у вас буде таке бажання, поставте собі за мету отримати конкретні оцінки, які ви хочете з потрібних предметів. Складіть план реалізації цієї мети та приступайте до роботи. Не витрачайте час на розвагу і тимчасові насолоди, тому що вони відбирають життя і не приносять ні користі, ні радості.

Скажу тобі одну крамольну річ. Не має значення, які оцінки тобі ставлять у заліковку. Абсолютно неважливо, як ти навчаєшся – чи відвідуєш усі заняття чи з'являєшся у вузі лише для того, щоб отримати стипендію, скласти заліки та іспити. Набагато важливіше розуміти, що ти вибрав правильну професію. Решта додасться.

ВНЗ – це не школа. Розрізняються підходи до навчання, ніхто не стежитиме, чи ходиш ти на всі заняття, нікому не потрібні твої п'ятірки та червоні дипломи. Тебе можуть запевняти, що з червоним дипломом буде простіше влаштуватися. Але чи це так? На жаль. Після того, як ти отримаєш заповітні скоринки, ти опинишся в абсолютно іншому світі.Там, у цьому «світі дорослих», цінуються стаж, кваліфікація, нарешті, реальні знання та навички. Роботодавцю глибоко начхати на твій червоний диплом. Ще більше – на твою відвідуваність та прагнення до навчання.

То чи є сенс ставати відмінником?

По-перше, ти отримуєш більше знань і освоюєш більше навичок, ніж будь-хто інший.

По-друге, тебе помічають. Не лише інші студенти чи викладачі. Статус відмінника відкриває нові перспективи. Ти отримуєш більше грошей, якщо раніше зміг відвоювати бюджетне місце. Ти можеш легко влаштуватися у виш і працювати у профспілці, на одній із кафедр, навіть у деканаті. Ти отримуєш більше «плюшок» — тебе знають, тобі довіряють, тебе можуть відпустити в академічну відпустку або на тиждень-другий без лікарняного. Тобі можуть поставити заліки автоматично. Та й іспити для тебе проходять простіше. А якщо ти навчаєшся на платному, завдяки чудовому навчанню ти зможеш перейти на бюджетне місце. З усіма витікаючими.

Ну і, по-третє, ти виробиш у собі звичку виконувати будь-яку роботу на повну силу. Це цінується у будь-якій сфері.

То як стати відмінником/відмінницею?

Багато залежить від того, коли з'явилося таке бажання. Відміннику в школі, який тільки-но вступив до вишу, буде простіше продовжити свою блискучу «кар'єру». Розгильдяю, що гуляв аж до екватора, набагато складніше. Ну і навряд чи є сенс змінювати підхід до навчання на п'ятому курсі.

Якщо ти першокурсник…

Запам'ятай головне: перша сесія – найважливіша. І, мабуть, найперший іспит. Дуже небагато (до речі, найкращі – з досвіду вашої покірної слуги) викладачі не заглядають на попередні сторінки заліки і судять лише за знаннями. Інші орієнтуються на перші оцінки.

Зверни увагу, показати себе на першому курсі потрібно у всій красі. Виклад – не психолог, йому зовсім не хочеться вивчати твої приховані мотиви. Він не шкільний вчитель, який підтягуватиме тебе, хоч би як погано ти займався. І не батько, якому важливо, як ти навчаєшся. Якщо у викладачі склався стереотип, змінити його буде складно.

Отже, ось тобі кілька порад (і ще безліч у статті), які дозволять здати першу сесію на п'ятірки:

  1. Забудь про джинси та міні-спідниці. Судять по одязі. Суворий костюм – ідеальний варіант. Доповнять образ мінімум косметики, годинник, окуляри (якщо в тебе поганий зір). У звичайному житті ти можеш одягатися фарбуватися як завгодно, але нехай усе це залишиться поза ВНЗ.
  2. Відвідуй ВСІ заняття. Знаю, складно. Як тільки ти зрозумієш, що всім начхати, сидиш ти на лекції чи ні, тобі буде важко змусити себе прокидатися і йти до вишу до восьмої ранку. Проте це необхідно. По-перше, ти не пропустиш нічого з того, що скаже викладач. По-друге, ти «примелькаєшся». Тебе запам'ятають, особливо якщо ти сидиш у перших лавах. По-третє, багато викладачів все ж таки відзначають присутніх. Особливо на семінарах та практичних заняттях.
  3. Готуйся до семінарів трохи краще, ніж вимагає викладач: вивчай додаткову літературу, задавай цікаві питання, показуй, ​​що знаєш більше. І взагалі, просто готуйся. Ти потім побачиш, що більшість студентів взагалі нічого не робить, і твої зусилля будуть винагороджені за заслугами. Пам'ятай: у перші тижні готуються всі, але вже до середини семестру частина відсівається. У тебе не буде особливої ​​конкуренції, якщо ти продовжиш займатися.
  4. Бери на себе додаткову роботу.Пропонують написати реферат та обирають добровольців? Будь у перших рядах! Просять підготувати презентацію для семінару? Сміливо підіймай руку! Головне – виконувати прийняті він зобов'язання. Немає нічого гіршого, ніж викликатися добровольцем і не зробити нічого.
  5. Починай підготовку до іспитів із самого початку. Не обмежуйся зубрінням лекцій та підручників. Читай додаткову літературу, тренуйся. Хороший викладач ніколи не поставить «відмінно» за вивчену напам'ять лекцію. Тобі потрібно розуміти те, про що ти будеш говорити на іспиті. Це архіважливо.
  6. Практикуй індивідуальний підхід. Зрозуміти відразу, чи буде просто на іспиті, ти, мабуть, не зможеш. Придивляйся. Якщо викладач сильний, добрий, строгий, тобі доведеться сконцентруватися на його дисципліні. Але зваж, лояльність може виявитися пасткою. Деякі викладачі готові миритися з прогулами та відсутністю конспектів, але на іспитах вимагатимуть усі.
  7. Іди на іспити у перших рядах. Знаю, ризиковано. Але твою сміливість оцінять, особливо, якщо ти покажеш клас. В ідеалі – потрапити до першої п'ятірки, але піти відповідати другим чи третім. Так викладач зможе порівняти твою відповідь з іншими. Втім, виклади – не дурні. І багато хто з них готовий дати бонус за сміливість.

Приділи максимальну увагу першій сесії. Якщо на першому іспиті поставили «добре», не сумуйте: ще можна виправити ситуацію. Пам'ятай, викладачі – також люди. І в них можуть бути критичні (у всіх сенсах) дні, проблеми зі здоров'ям та в сім'ї. І вони схильні до емоційних поривів. Якщо тебе не влаштовує оцінка, сміливо просись на перездачу.

Для тих, хто схаменувся на третьому курсі…

Відмінниками найчастіше стають із першого курсу. Але буває й інакше.Ось ти вчився абияк – аби не вигнали, примудрявся здавати заліки і отримувати трійки, розумів, що сенсу намагатися все одно немає, а тут схаменувся і вирішив виправити ситуацію. Як це зробити?

  1. Почни з нового семестру. З перших днів. Виправте відвідуваність, почни читати, робити конспекти, брати реферати, працювати на семінарах. Викладачі це оцінять.
  2. . Іноді відпочинок допомагає налаштуватися. Та й викладачі вважають, що після відпустки ти змінив свій підхід до навчання. Шанс отримати «відмінно» замість «задовільно» зросте. Головне – досягти цього знаннями.
  3. Стати незамінним. Перемоги у КВК, спортивні досягнення, наукова робота – це насамперед престиж вишу. Якщо ти внесеш у це свій внесок, тебе точно помітять у деканаті. Це допоможе. Найскладніше – влитися у роботу.

Цілком можливо, нічого не вийде з першого разу. Не сподівайся перейти на «відмінно» із трійок. Починай поступово, і за рік побачиш результати.

А що якщо…

…за всіх твоїх зусиль нічого не вийде?

Не впадай у відчай і не кидай навчання. Пам'ятай: важливо не те, які оцінки у твоїй заліковці, а те, що ти отримуєш від своєї освіти.

Усередині кожної людини закладено бажання бути особливим. Саме тому сьогодні так популярні фільми, де головні ролі займають люди з незвичайними здібностями. Ми ж, у свою чергу, намагаємося знайти свою справу, в якій є можливість досягти успіху. Хтось вважає за краще розвиватися в мистецтві, хтось починає писати книгу. І суть не в тому, чим ви займаєтесь. Головне відчувати, що ви у своїй стихії. Ось і деякі діти, доля в школі, розуміють, наскільки легко і просто їм навчається. У такі моменти вони обов'язково з'являється бажання стати відмінниками.

Особливий шлях відмінника

Коли всі діти приходять у перший клас, вони ще не знають всіх своїх можливостей. Їх це не дуже хвилює. Але починають ставити перші домашні завдання, проводити контрольні та самостійні роботи. Тут починається відбір. Відразу виділяються хлопці, які справляються із завданнями, і ті, кому дуже складне освоювати щось нове.

Напевно, кожен пам'ятає свою першу гарну позначку. Це дивовижне почуття. Воно змушує нас прагнути більшого. І чим більше вчитель ставить нас за приклад іншим дітям, тим сильніше ми хочемо довести його правоту. Враховуючи той факт, що всі люди марнославні, можна з упевненістю сказати – дитина рухатиметься далі і далі цією доріжкою. Якщо в нього і справді є здатність до навчання, то він зможе пройти всі перешкоди та стати відмінником.

Наступний етап життя – це університет. Більшість медалістів, вступивши до вищого навчального закладу, перестають показувати чудові результати. Їх лякає велика кількість нових предметів. Після кількох невдач бажання продовжувати бути відмінником згасає. А ось колишні дурниці починають робити успіхи. Чому так? Основна причина полягає в тому, що, перейшовши на нове місце, людина втрачає свій авторитет і їй потрібно знову її заробляти. Погодьтеся, що в університеті його заробити значно складніше, ніж у школі.

Загалом шлях відмінника хоч і складний, але захоплюючий. Він може відкрити вам особливі перспективи. Якщо ви вирішили зробити перші кроки на шляху до мети, зверніть увагу на кілька простих, але дуже важливих порад.

Крок за кроком: як стати відмінником

Одного бажання стати відмінником мало. Адже суть полягає в тому, щоб виконувати всі завдання найкраще. Для цього слід попрацювати.Потрібно приділяти навчанню багато часу. Хоча набагато вигідніше розпочати правильно планувати свій час. Намагайтеся робити все заздалегідь. Не залишайте насамкінець складні питання. Найкраще записуйте всі справи до блокноту. Так ви точно не втратите час.

Звичайно, бути відмінником – це не означає знати абсолютно все. Обов'язково траплятимуться питання, над вирішенням яких треба буде повозитися. Подібна праця лише підштовхне вас до нового етапу розвитку. Вже давно доведено, що людина покращуватиме свої навички лише тоді, коли перед нею ставитимуться нові та складні будівлі.

Також вам потрібно буде виконувати всі завдання. Хоча, як показує практика, навіть відмінники знаходять час, щоб відпочити та прогуляти пару пар. Головне цим не зловживати. Постійність – це основа роботи відмінника. Варто отримати кілька поганих позначок, як вони одразу знизять середній бал. А виправити становище буде набагато складніше. Таке становище часто призводить до того, що люди відмовляються від мрії про відмінне навчання. Адже буває досить складно напружуватися день у день. Тут вам знову допоможе правильний розклад дня.

Будь-яка оцінка – це суб'єктивна думка викладача. Обов'язково він буде судити не тільки вашу відповідь, а й вас як особистість. Якщо помилятиметься вічний двієчник, то викладач поставить «двійку» і не довго думатиме. А от якщо студент з доброю репутацією почне говорити нісенітницю, то викладач почне його поправляти і підводити питаннями до правильної відповіді.

Ніколи не обговорюйте вчителів зі своїми однокурсниками та друзями. Ви не станете відмінником, доки навчитеся поважати старших. Адже, по суті, викладачі – це ваше начальство на цьому етапі життя.Не має значення характер людини, її манера мови та просто нудний предмет – ви студент і повинні навчитися утихомирювати свою гординю. Більшість гордих людей не можуть нічого досягти тільки тому, що їхнє хамство усуває від них людей.

Ще один важливий момент – цінуйте думку викладача. Якщо вам задали написати есе або реферат, то обов'язково підійдіть після пари та уточніть вимоги, попросіть поради. Не забувайте, що викладачі такі самі люди, як і ми. Їм хочеться знати розуміти, що хтось цінує їхню працю. Це не тільки допоможе вам написати роботу якісно, ​​а й виділить в очах викладача серед решти студентів.

Коли ви сидите на парі, постарайтеся тримати себе в руках і не позіхати. Звичайно, іноді лекції такі нудні, що хочеться покласти голову на парту та заснути. А якщо вони ще проходять із самого ранку, то це взагалі сумно. Тут їсть два виходи. Або почніть вникати у матеріал. Він може стати для вас цікавішим. Або ж просто відверніться на щось своє. За всі пари викладач подивиться на вас жодного разу. Важливо, щоб вираз обличчя говорив про те, наскільки важлива для вас ця інформація.

Те, що ви відмінник, ще не говорить про те, що ви все знаєте. Неможливо ідеально вивчити кожен предмет. Адже будь-яка людина має власне коло інтересів. Бути відмінником – це означає бути людиною, яка якісно виконує всі завдання, які в результаті оцінюються відмінно. Це дуже складна робота. Вам потрібно вміти не тільки швидко вивчати нове, але й жити зі студентами та викладачами, швидко орієнтуватися у незрозумілих ситуаціях. Можна без перебільшення сказати, що це справжнє мистецтво.

Якщо ви гуманітарій і зовсім не знаєтеся на технічних науках, то постарайтеся знайти людей, які допоможуть вам зрозуміти суть цих предметів. Адже тут важливим є не досконале вивчення, а просто правильно виконана робота. Навіть сильне бажання отримати червоний диплом не зможе зробити з вас професійного хіміка чи фізика. Іти до ідеалу потрібно в тому напрямку, який вам справді до вподоби.

Намагайтеся, своєю чергою, допомагати іншим. Не треба вдавати з себе зірку. Якщо ви знаєте, як правильно виконати те чи інше завдання, допоможіть. Адже ніхто не каже вам дати списати. Просто підштовхніть людину у правильному напрямку. Можливо, у майбутньому він виручить вас.

Бажання бути відмінником абсолютно нормальне. Не треба боятися глузувань. Мудра людина завжди вибере знання. А висміювати товаришів завжди набагато простіше, ніж напружуватися кілька років поспіль, виконуючи дедалі нові завдання.

Якщо ви відкрили особливий талант до навчання або просто хочете спробувати стати кращим, починайте працювати. Навіть якщо результат буде не таким успішним, ви все одно будете досвідченішим і впевненішим у собі.

Найважливіше це те, що ви отримаєте в результаті. Тільки уявіть, протягом багатьох років ви якісно виконували свою роботу. Це підготувало вас до подальших труднощів. Отримавши роботу, ви швидко вирішуватимете всі труднощі, тому що ніякі складності не будуть вас лякати. А за таку людину боротимуться багато начальників. Надалі у вас є всі шанси отримати важливі та почесні місця у будь-якій сфері. Головне не зупинятися на шляху успіху.