Як використовувати кропиву на городі

Використовують його під час активного зростання рослини до того, як вона почне плодоносити, не частіше 1 разу на два тижні. Відразу до та після внесення добрива не забудьте рясно полити грядки. Щоб підживити рослини на листя, розчин з кропиви треба розвести з водою у співвідношенні 1:20.

Як позбутися кропиви на городі?

Як позбутися від кропиви в городі: перевірені способи

  1. Грунт обшпарте гарячою водою-окропом (це може допомогти на обмежених ділянках);
  2. Застосовуйте спеціальний розчин з калійною сіллю для кроплення кущів (30-відсотковий);
  3. Використовуйте прийом заміщення – певні сорти допоможуть відтіснити колючу кропиву.

Як використовувати настій з кропиви?

Настій кропиви можна посилити попелом. Для цього беремо 1 склянку попелу на 10 л настою та обприскуємо рослини. Обприскувати листя настоєм кропиви можна під час плодоношення – 1 раз на місяць. Завдяки цьому плоди виростають великими і менше хворіють. Кеш

Коли варто використовувати кропиву?

У народній медицині кропиву рекомендують як сечогінний засіб, при проносі, пропасниці, подагрі, ревматизмі, при хронічних хворобах шкіри, хворобах нирок, сечового міхура, печінки, водянці, грижі, при застарілому кашлі, недокрів'ї, початковому туберкульозі, при нирковокам'яній хворобі, випадінні волосся.

Кропива – користь у городі і вдома: як нею удобрювати квіти і …
Властивості кропиви дозволяють їй збагачувати мікроелементами сам грунт. На місці кропиви потім можна садити будь-які рослини. Можна удобрювати кропивою і кімнатні рослини. В цьому випадку слід попередньо приготувати настій – так званий зелений чай. Для класичного садового …