Як зберегти хосту

У південних областях хости чудово переносять зиму без укривного шару. Зазвичай ґрунт навколо кущів розпушують і мульчують. Для цього можна взяти торф, перегній або подрібнену солому. Оптимальний шар становить 10 см.13 лист. 2020 р.

Що любить хоста в домашніх умовах?

Хоста добре росте практично на будь-яких окультурених ґрунтах, найкраще на пухких, поживних, вологоємних, без застою води. Більшість видів – добре ростуть в півтіні та тіні, є види, які добре ростуть і на відкритих сонячних ділянках. Зверніть на це увагу при виборі сортів.

Де краще посадити хосту?

Посадка хости в саду Строкатим хостам бажано рости на місці, затіненому опівдні, але освітлюваному сонцем вранці і ввечері. Блакитні сорти потрібно садити тільки в затінку, їм буде достатньо двох сонячних годин на день. Що густіша тінь, то повільніше росте хоста, але тим крупніше листя і вищий кущ. КешСхожі

Як садити хосту з насіння?

Найчастіше насіння хости сіють в домашніх умовах в кінці березня-початку квітня, вже через 3-4 тижні виростає розсада, яку можна пересаджувати у відкритий грунт. Бажано молоді саджанці висаджувати в землю разом з грудкою землі, тоді коріння не пошкоджуються і рослина не травмується під час посадки.

Як зберегти хосту взимку: підготовка до зими, укриття, обрізка
Як зберегти хосту взимку: підготовка до зими, укриття, обрізка Хости відомі своєю невибагливістю до погодних умов та гарною морозостійкістю загалом, але підготовка до суворої української зими ніколи не буває зайвою. Так, такі реалії…