Фітолавін від бактеріального опіку

Для посилення дії Фітолавіну при боротьбі з бактеріальним опіком рекомендуємо застосувати мідьвмісний препарат (контактний фунгіцид) – Нордокс 75, ВГ. Обробку Нордокс 75, ВГ здійснюють декілька раз: восени після листопаду, ранньою весною, а потім під час визрівання плодів.

Як лікувати бактеріальний опік у груші?

Сильно уражені опіком плодових поодинокі дерева знищують шляхом викорчовування і спалювання їх на місці. У списку пестицидів і агрохімікатів є комплекс стрептотріцінових антибіотиків фітолавін. При незначному ураженні окремих гілок опіком проводять чотириразове обробку в період цвітіння і формування плодів.

Що таке Моніліальний опік?

Моніліальний опік, відомий також як моніліоз або плодова гниль – грибкове захворювання рослин, що добре відоме садоводам.

Коли обробляти абрикос від моніліозу?

у період вегетації кожні 3-4 тижні треба проводити обробку абрикосу від моніліозу фунгіцидами, постійно змінюючи склад препаратів. 1% розчином рекомендується профілактично обробляти рослину з періоду утворення листя до підготовки до зимівлі. Обприскування проводять з інтервалом 2 тижні.

Фунгіцид «фітолавін»: опис та інструкція із застосування
У фунгіцидів «Фітолавін» основна дія надає речовина фітобактеріоміцін. Засіб направляється, в першу чергу, для боротьби з …