Як одне й теж можна сказати по-різному

Як називається сайт який змінює слова на синоніми?

За допомогою веб-сайту синонімізатора ABCname ви можете підібрати синоніми до слів або словосполучень. Введіть у форму пошуку синонімів необхідну вам фразу чи слово та натисніть кнопку «Синонімізувати». Збережена копія

Що ви робитимете якщо колега не виходить на зв'язок а вам потрібно вирішити робоче питання відповідь на яку ви поки не знаєте?

Відповідь: Не поспішайте звільняти працівника до встановлення причини відсутності. Якщо у Вас є дані, що поважних причин немає, то звільнення оформляєте за прогул. І в цьому випадку достатньо надіслати повідомлення на поштову адресу працівника.

Як називається аналог слова?

Синоніми — слова, як правило, однієї частини мови, близькі або тотожні за своїм значенням, що виражають те саме поняття, але різняться або відтінками значення, або стилістичним забарвленням, або тим і іншим. Приклад: неприємний, неприємний, огидний, бридкий, огидний.

Мультиурок
Чи можна про те саме сказати по-різному?

Чи можна про те саме сказати по-різному?

Увага! Всі тести в цьому розділі розроблені користувачами сайту для використання. Адміністрація сайту не перевіряє можливих помилок, які можуть зустрітися в тестах.

Тест складений за підручником О.М.Александрова "Рідний російський" 4 клас на тему "Чи можна про те саме сказати по-різному?" для закріплення знань.

Список питань тесту

Питання 1

Зміни словосполучення за зразком.

Зразок: нора лисиці – лисяча нора.

барліг ведмедя, слід зайця, гарчання лева,

Варіанти відповідей
  • ведмежий барліг, зайчий слід, левове гарчання
  • ведмежий барліг, заячий слід, левовий рев
  • ведмежий барліг, заячий слід, левове гарчання
Питання 2

У російській мові існують стійкі висловлювання зі словами ведмежий, крокодилячий, левовий, які часто використовуються в розмовній мові.

Твір на тему: чи можна про одне і теж сказати по-різному

Ми думаємо, що якщо ми багато сказали людині, то насправді багато говоримо. Ні, можна взагалі говорити багато і не перестаючи, але при цьому недомовляючи. А можна говорити ніби і небагато, маючи на увазі, що можна наговорити багато різної інформації, сказати те, про що ти думаєш, правду чи якусь дурість. Тому й кажуть, що слово срібло, а мовчання золото. Луше іноді промовчати, ніж поговорити "зайвого". Варто думати, що ти кажеш і навіщо, які наслідки від цього будуть. Варто зайвий раз замислитися. Хоча роблячи висновок із сказаного, то говорити багато й не по-справі, теж немає добре. І ми не забуваємо, що слова на вітер не варто кидати. Тому про нього кажуть – "слово не горобець, вилетить – не зловиш". Тож треба думати про що ти говориш і стежити за своєю мовою.